Görme Engelliler
T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
GAZİANTEP / ARABAN - Yukarı Karavaiz Ortaokulu

Yukarı Karavaiz Ortaokulu

Telefon
0342 634 5004
Belgegeçer
0
WEB
http://yukarikaravaizortaokulu.meb.k12.tr
Adres
Gaziantep Araban Yukarı Karavaiz Mahallesi / Yukarı Karavaiz Ortaokulu
Vizyon
Eğitim, öğretim ve araştırma kalitesi ile ilçemiz ve ilimizde tercih edilen, takım çalışmasını teşvik eden, katılımcı ve paylaşımcı bir yönetime sahip, ilçemiz ve İlimiz başta olmak üzere ülkemizin sorunlarını çözmeye yönelik çalışmalar yapmada öncü, geleneksel sanatlarımızın özünü koruyarak çağdaş, kalıcı ve özgün eserler ortaya koyan, evrensel değerlere saygılı, toplam kalite yönetimi ilkelerini benimsemiş, sürekli gelişen, bir okul olmaktır.
Misyon
Evrensel nitelikte bilgi ve teknoloji üreten, araştırmacı, katılımcı, paylaşımcı, özgün ve estetik değerlere sahip, çağdaş bir eğitim ve bilimsel kültürü oluşturmak ve özgüveni tam ,toplumsal değerlere saygılı bireyler yetiştirmektir.
Başarılar
Okulumuz 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılında 16 Ortaokulun Katıldığı Bilgi Yarışmasında ilçe ikincisi Olmuştur. Okulumuz 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılında 16 Takımın Katıldığı Futbol Turnuvasında Tüm Rakiplerini Yenerek ŞAMPİYON Olmuştur.
Öğretmen :16
Öğrenci :285
Derslik :12
BT Sınıfı :1
Misafirhane :0
Kütüphane :1
Fen Labaratuarı :1
Bağlantı :ADSL (8 Mbit)
Konferans Salonu :0
Atölye-İşlik :0
Spor Salonu :0
Öğretim Şekli :Tekli Öğretim
Saatler
Başlama 08:30 - Bitiş 15:00
Isınma
Kalorifer
Lojman
0 -
Ulaşım
Okulumuza öğrenci ulaşımı servis ile öğretmen ulaşımı kendi imkanlarıyla yapılmaktadır.
Yerleşim Yeri
Yukarı Karavaiz Mahallesi Araban İlçesi GAZİANTEP ayrıca Google Earth veya Google Haritalar programında arama çubuğuna 37°27´31.2"N 37°48´42.1"E koordinatlarını girerek okulumuzun uydudan görünümüne de ulaşabilirsiniz.
Yazdır